Reklama
Muzyka

Masa komentarzy pod tym filmikiem mówi sama za siebie. W takiej wersji Gangu Albanii da się nawet słuchać. Po raz kolejny MaroMaro wziął na warsztat znane kawałki i przearanżował je na gitarę elektryczną. Efekt? Posłuchacie sami...

Długo przyszło nam czekać na kolejny album Iron Maiden. Legenda heavy metalu po sukcesie płyty Final Frontier postanowiła odpocząć... aż pięć lat. Premierowy singiel "Speed of Light" właśnie doczekał się teledysku.

Filip Łuszcz ma dziś 18 lat. Jeśli jego nazwisko niewiele wam mówi, to znak że przydałyby się wam korepetycje z historii polskiej muzyki. Gdy jego ojciec kilkanaście lat temu skakał z wieżowca, założona przez niego Paktofonika, była u szczytu kariery. Duch Magika odrodził się dziś w Fejzie.

31 grudnia muzyka trance zawładnie całą Warszawą! Holenderski zespół Dash Berlin oficjalnie ogłosił, że powita nowy rok na imprezie sylwestrowej na błoniach Stadionu Narodowego. Oprócz nich na scenie pojawią się także inne gwiazdy muzyki.

Kilka lat temu przeróbki światowych hitów autorstwa Weirda Al Yankovica podbijały internet. Potem świat o nim zapomniał... do teraz. Parodysta powraca w wielkim stylu i to od razu z nową płytą. Na pierwszy ogień poszedł Pharrel Williams z piosenką "Happy". To trzeba zobaczyć.

Fani Breaking Bad zacierajcie ręce. Oto piosenka zmiksowana jedynie z sampli i dźwięków pojawiających się w trzecim, czwartym i piątym sezonie kultowego serialu. Może by tak przypomnieć sobie perypetie naukowca chemii?

'In The Middle of the Nite' zespołu Riptide to najdziwniejszy teledysk jaki ostatnio widzieliśmy. Za obraz kobiet z karabinami maszynowymi zamiast piersi i motocyklem w majtkach odpowiada holenderski ilustrator Stefan Glerum. Nie wiemy co palił, ale jego fantazja wciąga! Sprawdźcie sami...

Cykl powieści o Achaii to jedna z najlepszych historii w polskiej fantastyce. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z jej przygodami, czas to nadrobić. Dzieło Andrzeja Ziemiańskiego zainspirowało chłopaków z kapeli El Voltage. Imperium musi trwać!

Strona 1 z 2

Polub nas na Facebooku