piątek, 07 kwiecień 2017 14:08

KONKURS: Czarna szabla - wygraj książkę Jacka Komudy

Napisał

czarna szabla

„Fantazja fantazją, ale żyć trzeba”. W tej historii nie będzie kolejnego prawego rycerza bez skazy ani machania śnieżnobiałą chusteczką z okna wieży. Będzie krew wsiąkająca w ziemię. Pot suszony porywistym, grudniowym wiatrem. Będą łzy, gdy czarny dym z palonych zaścianków zawieje w oczy.

Będzie też staroświecki honor, który mówi, że słowo jest warte więcej od każdych pieniędzy. Poczucie sprawiedliwości, które nie pozwala odwrócić oczu od niezawinionej krzywdy. Fantazja, która gna przez bezdroża w środku nocy albo hula w karczmie na rozdrożu do białego rana. Będzie jedyna w swoim rodzaju gorączka, którą może na mężczyznę sprowadzić wyjątkowa kobieta.

W tej opowieści będzie wszystko, co opisać można dwoma słowami: Rzeczpospolita Szlachecka.

Ta książka to podróż w czasie, z której nie chce się wracać.

KONKURS!

Wygraj egzemplarz książki "Czarna szabla" Jacka Komudy. Wystarczy dokończyć zdanie "Gdybym miał szlachecką szablę w ręku, to... " Na odpowiedzi wysłane na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czekamy do piątku 14 kwietnia. Potem wybierzemy aż trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzimy książkami. Powodzenia.

Polub nas na Facebooku