Reklama
Gry

Po 15 latach znów możemy podbijać świat Kozakami! Jak po tym czasie wypadł powrót jednej z lepszych gier RTS? Czy Kozacy 3 z długoletniej wyprawy wracają w chwale? 

 Gameplay Battlefield 1 pokazuje, że może to być najlepszy FPP tego roku. Twórcy gry już teraz mogą zacierać ręce, bo po wypuszczeniu takiego materiału sprzedaż na pewno wzrośnie.

Far Cry 3 wniósła do strzelanek powiew świeżości. Czwórka powtarzała schematy, ale najnowsza część znów może namieszać na rynku gier komputerowych. Trailer Far Cry Primal jest mocny!

Seria Sniper polskiego studia CI Games ma na świecie ugruntowaną pozycję. Najnowsza część zatytułowana Ghost Warrior 3 jest napędzana silnikiem Crysis, a to już wróży jej potencjalny sukces.

Kholat to najnowsza gra polskiego studia IMGN.PRO. Choć jej premierę zaplanowano dopiero na 24 kwietnia, to już zdążyła wywołać wokół siebie duży szum. Ten klimatyczny horror ma szansę pójść w ślady Wiedźmina i stać się światowym hitem... albo wielkim niewypałem. Jedno jest pewne, takiej historii w grach wideo jeszcze nie było.

W sieci pojawiło się już intro do najnowszej części gier o przygodach Geralta z Rivii - Wiedźmin 3: Dziki Gon. Za czołówkę jak zwykle odpowiada studio Platige Image i Tomasz Bagiński. Premiera gry już 24 lutego 2015 roku.

Film krótkometrażowy promujący grę "Shadow of Mordor" to siedmiominutowy majstersztyk, którego nie powstydziło by się samo Hollywood. To trzeba zobaczyć...

Silent Hills Playable Teaser to efektowny spacer po najnowszej części kultowej gry. Za jej produkcję odpowiedzialni są Hideo Kojima i Guillermo del Toro. Czy może być lepsza reklama dla gry z gatunku survival horror?

Strona 1 z 2

Polub nas na Facebooku