Rozrywka – Twardziel.pl – blog dla twardych mężczyzn http://www.twardziel.pl Wszystko o szybkich samochodach, pięknych kobietach, ekstremalnych sportach, gadżetach, seksie i wszystkim, co Cię kręci. Tue, 10 Sep 2019 08:36:09 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.4 Bad Boys for Life – źli chłopcy wracają w swoim stylu! Już w styczniu. Mamy TRAILER. http://www.twardziel.pl/bad-boys-for-life-zli-chlopcy-wracaja-w-swoim-stylu-juz-w-styczniu-mamy-trailer/ http://www.twardziel.pl/bad-boys-for-life-zli-chlopcy-wracaja-w-swoim-stylu-juz-w-styczniu-mamy-trailer/#respond Tue, 10 Sep 2019 08:35:13 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4540 Od premiery drugiej części Bad Boys minęło już 16 lat! Na szczęście Mike Lowrey i Marcus Burnett wracają. I coś mi tu znowu pachnie niezłą akcją! Premiera w styczniu 2020. Ale zwiastun możesz obejrzeć u nas już dziś. Bad Boys z Willem Smithem i Martinen

Artykuł Bad Boys for Life – źli chłopcy wracają w swoim stylu! Już w styczniu. Mamy TRAILER. pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/bad-boys-for-life-zli-chlopcy-wracaja-w-swoim-stylu-juz-w-styczniu-mamy-trailer/feed/ 0
KONKURS! Wygraj trzy świetne książki! http://www.twardziel.pl/konkurs-wygraj-trzy-swietne-ksiazki/ http://www.twardziel.pl/konkurs-wygraj-trzy-swietne-ksiazki/#comments Wed, 04 Sep 2019 10:40:32 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4484 Chcesz wygrać zestaw trzech książek, które zapełnią czas świetną rozrywką w długie wieczory? Jedną możesz sprezentować swojej kobiecie…Weź udział w konkursie. Szczegóły na samym dole… Nagrodami w konkursie są książki: Życie mafii – Federico Varese Mężczyźni, miłość i seks – David Zinczenko, Ted Spiker Klub

Artykuł KONKURS! Wygraj trzy świetne książki! pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/konkurs-wygraj-trzy-swietne-ksiazki/feed/ 1
Virion, Virion co z ciebie wyrośnie? Martwię się już od południa http://www.twardziel.pl/virion-virion-co-z-ciebie-wyrosnie-martwie-sie-juz-od-poludnia/ http://www.twardziel.pl/virion-virion-co-z-ciebie-wyrosnie-martwie-sie-juz-od-poludnia/#respond Thu, 11 Jul 2019 11:04:54 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4420 A co tam! Wcale się nie martwię, bo doskonale wiem co z niego wyrośnie. Szermierz natchniony! Tyle tylko, że czekam, czekam i doczekać się nie mogę, bo w Adepcie wciąż jeszcze trochę mu do niego brakuje. Viron. Adept – recenzja książki Andrzeja Ziemiańskiego W trzeciej

Artykuł Virion, Virion co z ciebie wyrośnie? Martwię się już od południa pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/virion-virion-co-z-ciebie-wyrosnie-martwie-sie-juz-od-poludnia/feed/ 0
KONKURS! Wygraj książki Policjanci i gangsterzy oraz Zrozumieć zbrodnię http://www.twardziel.pl/konkurs-wygraj-ksiazki-policjanci-i-gangsterzy-oraz-zrozumiec-zbrodnie/ http://www.twardziel.pl/konkurs-wygraj-ksiazki-policjanci-i-gangsterzy-oraz-zrozumiec-zbrodnie/#respond Fri, 24 May 2019 11:53:34 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4371 Weź udział w konkursie i wygraj zestaw książek ufundowanych przez Wydawnictwo Rebis. Co zrobić?Wystarczy dokończyć zdanie : „Gdy w dzieciństwie bawiłem się w policjantów i gangsterów to byłem...”. Napisz kilka słów dlaczego chciałeś być jednym lub drugim. Nagrodami jest pięć zestawów złożonych z książek „Policjanci

Artykuł KONKURS! Wygraj książki Policjanci i gangsterzy oraz Zrozumieć zbrodnię pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/konkurs-wygraj-ksiazki-policjanci-i-gangsterzy-oraz-zrozumiec-zbrodnie/feed/ 0
KONKURS! Wygraj dwie książki dla prawdziwych mężczyzn http://www.twardziel.pl/konkurs-wygraj-dwie-ksiazki-dla-prawdziwych-mezczyzn/ http://www.twardziel.pl/konkurs-wygraj-dwie-ksiazki-dla-prawdziwych-mezczyzn/#respond Thu, 25 Apr 2019 09:44:05 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4335 „Odwróceni” i „Pustynia i morze” to dwie książki, które możecie wygrać w naszym konkursie. Pierwsza powstała na podstawie scenariusza kultowego serialu TVN i opowiada o przenikaniu się świata mafii i policji. Druga to reportaż dziennikarza porwanego przez piratów u wybrzeża Somalii. Nim udało się go

Artykuł KONKURS! Wygraj dwie książki dla prawdziwych mężczyzn pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/konkurs-wygraj-dwie-ksiazki-dla-prawdziwych-mezczyzn/feed/ 0
Pustynny snajper – recenzja książki Angola, który poszedł na wojnę z ISIS! KONKURS http://www.twardziel.pl/ed-nash-pustynny-snajper-recenzja-i-konkurs/ http://www.twardziel.pl/ed-nash-pustynny-snajper-recenzja-i-konkurs/#respond Tue, 12 Mar 2019 11:14:06 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4303 Jeśli zastanawiasz się jaką książkę przeczytać w najbliższym czasie, to recenzja książki „Pustynny snajper” Eda Nasha od razu rozwieje twoje wątpliwości. Pojechał służyć pomocą, a został jednym ze snajperów na pierwszej linii walki z ISIS. „Pustynny snajper”, to historia Eda Nasha, która chwyta za gardło.

Artykuł Pustynny snajper – recenzja książki Angola, który poszedł na wojnę z ISIS! KONKURS pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/ed-nash-pustynny-snajper-recenzja-i-konkurs/feed/ 0
Virion, Obława – książka, która pochłonie cię bez reszty http://www.twardziel.pl/virion-oblawa-ksiazka-ktora/ http://www.twardziel.pl/virion-oblawa-ksiazka-ktora/#respond Fri, 11 Jan 2019 12:35:44 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4213 Im więcej czytam książek, tym więcej widzę podobieństw do seriali. Autorzy serii poczytnych tytułów wydają poszczególne części coraz częściej stosując znany z seriali cliffhanger. To zawieszenie akcji w momencie pełnym napięcia do perfekcji opanował Andrzej Ziemiański. Po drugiej cześci „Viriona” chcę więcej. I wiem, że dostanę. Wspominałem już,

Artykuł Virion, Obława – książka, która pochłonie cię bez reszty pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/virion-oblawa-ksiazka-ktora/feed/ 0
Virion powraca by stać się szermierzem natchnionym http://www.twardziel.pl/virion-powraca-by-stac-sie-szermierzem-natchnionym/ http://www.twardziel.pl/virion-powraca-by-stac-sie-szermierzem-natchnionym/#respond Tue, 28 Aug 2018 10:51:18 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4098 Bohater najnowszej serii książek Andrzeja Ziemiańskiego powróci już 19 września. „Virion. Obława” pokaże dalsze losy przyszłego szermierza natchnionego, a ja już nie mogę się doczekać. Virion to chyba teraz jedna z najwyraźniejszych i najbardziej intrygujących postaci polskiej fantasy w tym roku. Gdzieś na krańcu imperium

Artykuł Virion powraca by stać się szermierzem natchnionym pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/virion-powraca-by-stac-sie-szermierzem-natchnionym/feed/ 0
TOP 3 najbardziej kultowych nieistniejących statków kosmicznych http://www.twardziel.pl/top-3-najbardziej-kultowych-nieistniejacych-statkow-kosmicznych/ http://www.twardziel.pl/top-3-najbardziej-kultowych-nieistniejacych-statkow-kosmicznych/#respond Tue, 21 Aug 2018 09:29:42 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=4080 Nieistniejące statki kosmiczne, które stały się swego rodzaju ikonami. Oto zestawienie TOP 3 najbardziej kultowych nieistniejących statków kosmicznych.

Artykuł TOP 3 najbardziej kultowych nieistniejących statków kosmicznych pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/top-3-najbardziej-kultowych-nieistniejacych-statkow-kosmicznych/feed/ 0
Kim jest Virion, bohater najciekawszej książki jaką czytałem w 2018 roku? http://www.twardziel.pl/kim-jest-virion-bohater-najciekawszej-ksiazki-jaka-czytalem-w-2018-roku/ http://www.twardziel.pl/kim-jest-virion-bohater-najciekawszej-ksiazki-jaka-czytalem-w-2018-roku/#respond Thu, 10 May 2018 10:26:40 +0000 http://www.twardziel.pl/?p=3966 Z książkami Andrzeja Zmiemiańskiego mam problem. Po zachwycie nad Achają trafiłem na kilka pozycji, które nie bardzo mnie wciągnęły. Lekturę Viriona odkładałem na później. A szkoda, bo powinienem przeczytać ją już w dniu premiery. Jest tak dobra, że szkoda było mi odkładać ją na półkę.

Artykuł Kim jest Virion, bohater najciekawszej książki jaką czytałem w 2018 roku? pochodzi z serwisu Twardziel.pl - blog dla twardych mężczyzn.

]]>
http://www.twardziel.pl/kim-jest-virion-bohater-najciekawszej-ksiazki-jaka-czytalem-w-2018-roku/feed/ 0