Reklama
Rozrywka

Do księgarń trafia właśnie trzecia część najnowsza książka Bartka Biedrzyckiego "Dworzec Śródmieście", czyli zwieńczenie trylogii warszawskiej KOMPLEKS 7215. Z tej okazji postanowiłem przepytać autora o postapokaliptyczną scenę w Polsce i o to czy zamierza odwiedzić Czarnobyl.

Po 15 latach znów możemy podbijać świat Kozakami! Jak po tym czasie wypadł powrót jednej z lepszych gier RTS? Czy Kozacy 3 z długoletniej wyprawy wracają w chwale? 

 Gameplay Battlefield 1 pokazuje, że może to być najlepszy FPP tego roku. Twórcy gry już teraz mogą zacierać ręce, bo po wypuszczeniu takiego materiału sprzedaż na pewno wzrośnie.

Co byś zrobił, gdybyś miał władzę? Jak zmieniłoby się Twoje życie? Do czego wykorzystałbyś absolutną władzę nad drugim człowiekiem? Artur Wiktorowicz – główny bohater Moskala – musi zmierzyć się ze swoją żądzą władzy i przekonać się, jak czarna jest jego dusza... Najnowsza książka Michała Gołkowskiego ukazała się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów

Brytyjska stacja telewizyjna BBC Culture zapytała 177 krytyków filmowych z całego świata o 10 najlepszych filmów nakręcony w XXI wieku. W efekcie powstała lista 100 tytułów. Wśród nich są dobrze znane hity, ale i pewne niespodzianki.

Wyobraź sobie, że masz władzę – ale prawdziwą władzę. Niemalże absolutną kontrolę nad innym człowiekiem. Co z nią zrobisz? Do czego wykorzystasz? Nowa ksiażka Michała Gołkowskiego - "Moskal", pod patronatem Twardziel.pl, trawiła właśnie do księgarń.

Jeśli do tej pory nie zetknęliście się ze słuchowiskami to już wyjaśniam. To tak jakby włączyć film i zamknąć oczy. No prawie, bo całą akcję opisuje dodatkowo narrator. Jak wypada „Lśnienie” Stephena Kinga czytane przez grupę świetnych aktorów? Ta recenzja odpowie nie tylko na to pytanie.

Do księgarń trafiły właśnie dwie książki, które miłośnicy skandynawskich kryminałów powinni przeczytać. I to z przyjemnością. "Zabójstwo Harriet Krohn" i Czarne sekundy" Karin Fossum pochłoną was na długie, gorące wieczory.

Strona 1 z 9

Polub nas na Facebooku