Reklama
Prototypy

Model koncepcyjny I-PACE to jeden z najbardziej przyciągających wzrok pojazdów koncepcyjnych zaprezentowanych dotąd przez firmę Jaguar. W pełni wykorzystując oferowaną przez elektryfikację swobodę przy projektowaniu nadwozia, zespoły projektantów i konstruktorów na nowo przemyślały ogólne proporcje pojazdu.

Renault Trazor był jednym z najchętniej podziwianych aut na tegorocznym Paryskim Salonie Samochodowym. Koncepcyjny model Renault mocno wyróżniał się na tle konkurencji za prawą drzwi otwieranych razem z przednią maską.

Jedną z atrakcji 66. Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie ma być koncepcyjny model kolejnego bolidu Bugatti. Vision Gran Turismo Concept to hołd dla dominacji tej marki w wymagającym wyścigu Le Mans 24 w latach 1920-30 i połączenie współczesności z tradycją. 

Tesla znana jest z produkcji szybkich i luksusowych aut, ale tym razem projektant związany z marką prezentował coś zgoła innego. Tesla Model M to koncepcyjny motocykl z napędem elektrycznym, który może nieźle namieszać.

Jeep Renegade Hard Steel powstał na bazie dobrze znanego modelu Trailhawk. Zmiany widać jednak gołym okiem, bo standardowy lakier zastąpił szczotkowany metal. Matowe czarne alufelgi i przede wszystkim wypełniona multimediami przyczepa, robią kolosalną różnicę.

Zapomnijcie o dronach dostarczających przesyłki. Bezzałogowe quadrokoptery to idealny kompan dla off-roaderów. Unosząc się nad dachem mogą skanować okolice i przekazywać informacje o terenie w czasie gdy kierowca zajmuje się tylko prowadzeniem pojazdu. Dokładnie takie rozwiązanie ma zapewnić Renault Kwid.

Toyota zaprezentowała właśnie zdjęcia z jady koncepcyjnego modelu FT1, który był atrakcją Salonu Samochodowego w Detroit. Prototyp przypomina nieco kultową Suprę i już niedługo znajdzie się w najnowszej grze Gran Turismo. Już nie możemy się doczekać...

Po długich oczekiwaniach BMW pokazał wreszcie najnowszy model kultowego M3 w sedanie oraz dwudrzwiowe coupe, które teraz otrzymało swoją odrębną nazwę - M4. Zgodnie z zapowiedziami auto wyglądają dokładnie tak jak zaprezentowany w sierpniu koncept modelu M4.

Strona 1 z 2

Polub nas na Facebooku