Reklama
Osobowe

Najchętniej wybierany przez klientów Lexusa samochód, ponad 2,2 mln sprzedanych egzemplarzy, 230 kW (313 KM) sumarycznej mocy przy najniższej w klasie emisji CO2, sięgającej 120 g/km – mowa o nowym RX. Jego europejska premiera odbyła się kilka dni temu na Frankfurt Motor Show 2015.

Angielski producent Morgan Motor ujawnił jak będzie wyglądać najnowsza, piąta już generacja, kultowego Aero 8. Prezentuje się znakomicie...

Informacji o nowej Hondzie Civic Type R w mediach było już bez liku. Dopiero teraz jednak możemy oglądać zdjęcia wersji produkcyjnej, która zadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie.

W 2010 roku Honda musiała zaprzestać produkcji sportowej wersji Civica. Type R kół w oczy ekologów, bo nie spełniał wyśrubowanej normy emisji spalin. Teraz powraca w wielkim stylu!

Pamiętacie jak  półtora roku temu Jeep Grand Cherokee praktycznie przewrócił się podczas testu łosia czyli szybkiego przejazdu między pachołkami? Był to chyba najgorszy wynik spośród wszystkich pojazdów przebadanych testem łosia. Jeep postanowił zmazać plamę na honorze i poprawił właściwości jezdne Grand Cherokee. Jak tegoroczny model spisał się w wymagającym teście? Sprawdźcie.

Cadillac zaprezentował najnowszy model popularnego SUV-a Escalade, który trafi do sprzedaży wiosną przyszłego roku.

Nowy model Golfa Plus będzie aż o 15 centymetrów wyższy od swojego poprzednika. Jakich jeszcze nowości możemy spodziewać się po najmniejszym MPV z rodziny Volkswagena?

Polub nas na Facebooku