Reklama
Motocykle

Kask motocyklowy ma za zadanie ochraniać głowę osób, które uprawiają sport, bardzo często ekstremalny. Trudno wyobrazić sobie motocyklistę, który jeździ bez kasku na głowie. Jest on niezbędną częścią jego wyposażenia. Dobry kask motocyklowy powinien być wykonany z dobrego jakościowo materiału i powinien gwarantować bezpieczeństwo podczas jazdy i chronić głowę w razie wypadku.

Sofuoglu Kenan pobił rekord prędkości na seryjnym motocyklu. Na swoim Kawasaki rozpędził się do 400 km/h!

Dużo pisze się o koncepcyjnych autach, o motocyklach już mniej. Czas nadrobić zaległości tym bardziej, że Husqvarna 401 Vitpilen (White Arrow) jest do tego idealnym pretekstem.

Ronin 47 to nietuzinkowy motocykl. Skupieni na designie projektanci inspirowali się modelem Buell 1125. Tu jednak znalazły się agresywne linie, modernistyczna stylistyka i stonowana czerń.

MTT Superbike to żadna nowość, ale motocykl ten wciąż rozpala emocje w gronie miłośników dwuśladów. Napędzany turbiną gazową rozpędza się do „setki" w 1,5 sekundy i osiąga prędkość 405 km/h. Imponujące prawda? Możecie już podnieść szczękę z podłogi...

- Innowacja łączy się z dziedzictwem. Firma Harley-Davidson zaprezentowała Projekt LiveWire, czyli pierwszy motocykl elektryczny HD - slogan marketingowy brzmi fajnie, ale Harley z elektrycznym silnikiem to jednak jakiś absurd...

BMW Motorrad pokazując kolejne modele przyzwyczaił nas do stylistyki rodem z lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Tym razem jednak mocno nas zaskoczył. Koncept pokazany podczas Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2014 jest mocno futurystyczny.

Brytyjski producent lekkich samochodów sportowych postanowił tym razem podbić serca fanów dwóch kółek. Caterham Brutus 750 ma być SUVem wśród motocykli.

Strona 1 z 2

Polub nas na Facebooku