Reklama
Ciekawostki
BIałe Ferrari 488 GTB - podwójnie doładowany turbodiesel o pojemności 3,9 litra i 660 KM mocy, pędzi po niemieckiej autostradzie 341 km/h. Bogaty właściciel z ciężką nogą i... mocnym niedostatkiem mózgowym. Wideo poniżej. 

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda produkcja sportowych aut za grube miliony? Założę się że tak. Czas na odpowiedzi - czas zwiedzić fabrykę McLarena w Wielkiej Brytanii.

Jazda tradycyjnym quadem to dla ciebie flaki z olejem? Uważasz, że buggy jest dobre dla babć? Oto ATV Ripsaw Peacemaker, który sprawi, że serce skoczy ci do gardła...

Od 2018 roku wszystkie samochody produkowane w Unii Europejskiej muszą być wyposażone w technologię eCall, poprawiającą bezpieczeństwo. Być może niedługo standardem staną się też aktywne technologie ochrony pieszych. Niestety aktualne testy pokazują, że takie systemy są nieskuteczne.

22 maja na ekrany kin wejdzie kolejna odsłona kultowego Mad Maxa. Jeśli fabuła nie przekonuje was do obejrzenia filmu, to z pewnością zrobią to te samochody...

Za mało miejsca na tradycyjny garaż? A może by tak zbudować jego podziemną wersję... Jeszcze kilkanaście lat temu garaż z windą wynoszącą na powierzchnię samochód był w sferze marzeń. Dziś, jeśli masz odpowiednią ilość pieniędzy, możesz mieć u siebie takie cacko.

Folia zamiast lakieru? Co raz więcej użytkowników aut decyduje się okleić samochód zamiast oddawać go do tradycyjnego lakiernika. Po co i jak wygląda taki proces?

Śnieg, lód, autostrada, szybkość i amerykańscy kierwocy. Taki układ nie wróży nic dobrego. Prawie 200 aut zderzyło się na zaśnieżonej autostradzie w stanie Michigan w USA. Jedna ofiara śmiertelna i 24 rannych, a mogło być dużo gorzej. Wideo ku przestrodze...

Strona 1 z 3

Polub nas na Facebooku