Reklama
Militaria

Marzy Wam się na prawdę duża nerka? A może pojemny admin pouch? Husar Cubby Hybrid spełnia oba założenia z nawiązką. Niedługo na rynku pojawi się druga generacja taktycznej nerki. Dzięki uprzejmości Husara mogliśmy przetestować ją dla Was już dziś.

2013 rok, plaża pełna ludzi. Młodzi i starzy, kobiety i mężczyźni opalają się w najlepsze, piwko i mocniejsze alkohole chłodzą się w lodówkach turystycznych. Zwyczajne popołudnie? A gdzie tam... W końcu ogromny poduszkowiec rosyjskiej marynarki wojennej wpływający na plażę to niecodzienny widok. Nawet jak na Rosję.

Ile razy widzieliście w filmach ludzi strzelających do ukrytego za silnikiem człowieka? Na pewno mnóstwo. Rzeczywiście nawet policyjne procedury zakładają, że to najbezpieczniejsze miejsce w trakcie strzelaniny. Ale jak wypada silnik w konfrontacji z pociskiem 20 mm?

Nowy wszędołaz – transporter, który może dotrzeć w jeszcze więcej miejsc i przewieźć więcej ładunku, niż jakikolwiek inny pojazd w swojej klasie – zadebiutował podczas wystawy DSEI w Londynie.

Airbus Helicopters poinformował o zorganizowaniu pierwszego w Polsce pokazu w locie śmigłowca Tiger. W kolejnym tygodniu po raz drugi zostanie on zaprezentowany na XXIII edycji MSPO w Kielcach.

Współczesna broń i wyposażenie wojskowe jeszcze sto lat temu były dla tamtejszego żołnierza jak science fiction. Jednak czy na pewno? Wiele broni używanej na współczesnym polu bitwy jest starsza niż myślisz...

Czasy są niespokojne. Luksusowy czołg Ripsaw EV2 może być przeznaczony na przykład dla oligarchów ze wschodniej Ukrainy. Ale wcale nie musi, bo to kolejny gadżet do trzymania w garażu obok takich cacek jak Bugatti Veyron i Aston Martin Vanquish V12.

Wideo powstało podczas ćwiczeń amerykańskiej załogi bombowca B-52. Kamerka umieszczona w luku bagażowym zarejestrowała moment zrzucenia bomb i ich wybuchy na wyspie Farallon de Medinilla, położonej na środku Oceanu Spokojnego. Robi wrażenie jak cholera...

Strona 1 z 4

Polub nas na Facebooku