Browse By

Category Archives: Lifestyle

Tadalafil nie tylko na potencję

Zaburzenia erekcji to problem, z którym boryka się bardzo wielu mężczyzn na całym świecie. Stąd też wciąż opracowywane są nowe leki, które jeszcze skuteczniej pomogą pacjentom w walce ze wstydliwym schorzeniem. Jednym ze środków wspomagających męską potencję jest wprowadzony do obrotu w 2003 roku tadalafil,

sildenafil

Wszystkie odcienie sildenafilu

Mityczna niebieska tabletka, o której wszyscy słyszeli, jednak nikt nie widział, a już na pewno, której nikt nie próbował (bo przecież wstyd poprosić o receptę…), czyli Viagra, do niedawna była w sferze marzeń, teraz jest już na wyciągnięcie ręki! Bez recept, bez uszczerbku na męskiej dumie, wystarczy kliknąć w aptece internetowej, poczekać na przesyłkę i Walentynki mogą trwać przez cały rok!

new balance sneakers

New Balance – marka z historią

Historia marki rozpoczęła się na początku ubiegłego stulecia, w 1906 r.; to właśnie wtedy William J. Riley założył w Bostonie firmę New Balance. Cel powstania przedsiębiorstwa był bardzo prosty; Riley, z pochodzenia Brytyjczyk, chciał poprawić komfort pracy robotników, którzy w większości – podobnie jak on – byli imigrantami. Początkowo firma produkowała jedynie elementy wspierające do butów; obecnie to jeden z największych producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, a marka NB jest rozpoznawalna na całym świecie.

pitesi-komin

Z tej perspektywy strach ma piekielnie wielkie oczy

Dla Flaviu Cernescu nie ma szczytów nie do zdobycia i budowli na które nie można się wspiąć. Z perspektywy nieczynnego komina Pitesti (280 metrów – drugi najwyższy szczyt w Rumunii) można podobno spojrzeć w głąb samego siebie i własnego strachu.

No Thumbnail

Wywoływanie kontrolowanych lawin – najlepsza fucha na świecie

Rzucanie wielkich petard na śnieg z krążącego kilkanaście metrów nad szczytem helikoptera. Czy może być ciekawsze zajęcie? Wywoływanie kontrolowanych lawin to chyba jedno z najciekawszych zajęć na świecie. Widok pędzącej lawiny z lotu ptaka jest imponujący. Świadomość, że wywołało się ją samemu musi być jeszcze lepsza…

wiz 016

Męski punkt widzenia… na mieszkanie

Mówi się, że mężczyźni to wzrokowcy. Trudno się z tym założeniem nie zgodzić, z drugiej strony, nie wiadomo właściwie dlaczego równie powszechnie uważa się, że wystrój domu „należy” do żeńskiej „strony mocy”. Zarówno jedna, jak i druga teoria chyba nie do końca są uprawnione i wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji.

Najnowsze artykuły: