Reklama
piątek, 10 marzec 2017 14:12

KONKURS: Dworzec Śródmieście - wygraj nową książkę Bartka Biedrzyckiego

Do księgarń trafiła już trzecia część warszawskiej postapokalipsy. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym trzeba będzie wykazać się odwagą stalkera i przebiegłością mieszkańca warszawskiej Pragi.

Warszawa po Zagładzie. Ludzie żyją na podziemnych dworcach, w piwnicach, w zapomnianych przejściach. Śmieją się i płaczą, kochają i nienawidzą, czekają, nie wiedząc na co, szukają rzadko wiedząc czego. Żyją i umierają. Ale czasem, kiedy śmierć jest zbyt gwałtowna, krucha równowaga i prowizoryczna umowa społeczna zostają naruszone.

Czy po wojnie atomowej nie ma już dobrych ludzi? Czy każdy człowiek, nawet ten z pozoru najlepszy, ma w sobie utajonego zbrodniarza, który za godziwą zapłatę zrobi wszystko? Ile warte jest w takim świecie życie – brata, męża, syna...

Napisana z wielkim rozmachem kulminacja przygód rudobrodego stalkera Borki z Kryształowego Pałacu, pokazująca życie Warszawy poza systemem stołecznego metra od chwili Zagłady, aż po czasy najnowsze. Klucz do zrozumienia wydarzeń trylogii warszawskiej, odkrywający wszystkie tajemnice i misterną siatkę powiązań między pozornie nieznajomymi bohaterami.

 

KONKURS

Weź udział w konkursie i wygraj jedną z trzech książek Bartka Biedrzyckiego "Dworzec Śródmieście". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co zrobiłbyś w metrze gdyby nagle zgasło w nim światło, a syreny alarmowe rozwyłyby się w całej Warszawie". Na kreatywne odpowiedzi przesłane na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czekamy do piątku 17 marca. Potem wybierzemy trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzimy zwycięzców. Powodzenia :)

dworzec kk

Polub nas na Facebooku