Reklama

Konkursy

Do księgarń trafiła już trzecia część warszawskiej postapokalipsy. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym trzeba będzie wykazać się odwagą stalkera i przebiegłością mieszkańca warszawskiej Pragi.

Chcesz wygrać zestaw trzech świetnych książek dla mężczyzn? Weź udział w konkursie! Odpowiedz na pytanie i wygraj książki ufundowane przez wydawnictwo Papierowy Księżyc.

Ślepy obiecywał sobie, że już nigdy więcej. Że to koniec, że on ze stalkerstwem skończył. Ale zawsze jest ten ostatni raz. Zainteresowani najnowszą książką Wiktora Noczkina "Łańcuch pokarmowy"? Mamy dla Was cztery egzemplarze. Wystarczy wziąć udział w konkursie...

Dove Men+ Care to seria kosmetyków dla mężczyzn, którym zależy na długotrwałym uczuciu świeżości. Zawiera mentol, który doskonale odświeża, zapewnia pobudzający zapach i uczucie chłodu. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z pięciu zestawów Dove Men+ Care.

Zdrowa, gładka i dobrze odżywiona skóra twarzy to wizytówka każdego nowoczesnego mężczyzny. Niestety codzienne golenie nie zawsze wpływa pozytywnie na jej kondycję a tym samym wygląd. Weź udział w KONKURSIE i wygraj jeden z dwóch zestawów kosmetyków. Szczegóły na końcu artykułu...

W księgarniach pojawiła się już najnowsza książka Miroslava Żambocha - czeskiego mistrza gatunku, który na własny użytek nazwałem fantastyką akcji. "W służbie klanu" to porywająca lektura, którą szczerze rekomendujemy każdemu facetowi... i nie tylko. U nas możecie wygrać jeden z czterech egzemplarzy. Co trzeba zrobić?

Men's Lab Energy Booster to nowoczesny program dedykowany specjalnie dla panów ceniących aktywny tryb życia. Preparaty zapewniają odpowiednią ochronę męskiej skóry w ciągu całej doby.Weź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków.

François Villona - poeta i łotr w jednym ciele, którego muzą była sztuka, kochanką – paryska szubienica, a przyjaciółmi – wytrych i nóż. Czy może być ciekawszy bohater dla awanturniczej książki? Czy potrzeba bardziej zachęcać do jej przeczytania... Nie sądzę. My zachęcać nie będziemy. Zamiast tego mamy dla Was trzy zestawy - do wygrania w awanturniczym konkursie.

Jako scenarzysta, Terry Hayes dał nam m.in. Mad Maxa 2 i Martwą ciszę. Jego debiutancka powieść Pielgrzym robi z gatunkowych rywali sieczkę. Mamy dla was trzy egzemplarze "Pielgrzyma". Wystarczy wziąć udział w konkursie...

OSTRA RANDKA to oryginalny, bezkompromisowy, trzymający w napięciu thriller, w którym zagrali ulubieniec publiczności Paweł Wilczak i debiutantka Sylwia Boroń. To film ostry i kontrowersyjny, który osiągnął w kinach dobre wyniki frekwencyjne. Od 21 marca film można oglądać już na Blue-ray i DVD. Z tej okazji mamy dla was dwa egzemplarze filmu.

Strona 1 z 2

Polub nas na Facebooku